Wszystko o Energii Pomorze

Dedykowana Fotowoltaika B2B

Ponad 10 lat w branży energetycznej i ponad 4 lata doświadczeń w projektowaniu, wykonaniu i serwisowaniu Instalacji Fotowoltaicznych w firmach, gospodarstwach rolnych i produkcyjnych oraz u klientów indywidualnych.

Shape

Energia Pomorze Zasilani Słońcem

10 Lat Doświadczeń w Branży Energetycznej

“Instalacja Fotowoltaiczna to nie tylko energia, to również bezpieczeństwo i wkład w ochronę środowiska dla przyszłych pokoleń ”

Piotr Miturzyński

Zrozumienie Rynku B2B

Lata w branży usług energetycznych dla firm, przemysłu, rolników i producentów żywności sprawiają, że Energia Pomorze projektuje indywidulne instalacje fotowoltaiczne. Każd0razowa analiza zużycia i możliwości instalacyjnych sprawia, że instalacje fotowoltaiczne Energii Pomorze są szyte na marę potrzeb naszych klientów.

Optymalizacja Energetycza

Energia Pomorze pomaga w optymalizacji kosztów energii w firmach, gospodarstwach rolnych i wspólnotach mieszkaniowych. Doradzamy rozwiązania obniżające koszty energii nawet o 50%. Przeprowadziliśmy dziesiątki udanych transformacji energetycznych w dużych i średnich firmach.

Kompleksowe Rozwiązania

Energia Pomorze zapewnia kompleksową usługę energetyczną uwzględniającą smart metering do określenia profilu zużycia, instalację fotowoltaiczną, zmianę sprzedawcy energii, zmianę taryfy i budowę trafostacji. Oczywiście uwzględniając całą dokumentację i formalności z tym związane.

Shape

Energia Pomorze Fotowoltaika

Poznaj Naszą Rodzinę Specjalistów

Nasz doświadczony zespół to nie tylko sprzedawcy czy monterzy, to również cały zespół wsparcia dbający o back office i obsługę fotowoltaiczną posprzedażową dla firm i rolników.

Shaun Curry

Jakaś starsza Pani nie wiem czy macie

Piotr Miturzyński

CEŁO

Robert Grzelak

VC ADmirał

Melina Hubbard

Tej Pani się boję bo rozgryza orzechy samą żuchwą 😀

Faith Willis

No tutaj już trzeba wybrać kto ma okulary ale też profil dobry 😀

Clara Wolf

Ktoś musi się poświęcić no i tem tego pasta do butów w ruch 😛
Shape

Najczęściej zadawane nam Pytania

Jesteśmy Tutaj By Odpowiedzieć na Pytania

Każdy klient ma swoją specyfikę, możliwości i sposoby na realizację inwestycję w panele fotowoltaiczne. W związku z tworzeniem jedynie dedykowanych rozwiązań cena naszych zestawów jest ustalana tylko po głębokiej analizie potrzeb i możliwości.

Opłacalność inwestycji w panele fotowoltaiczne mierzy się w wielu wymiarach: inwestycyjnym, PR, ekologicznym czy technicznym. Każdy z nich wnosi do analizy opłacalności coś innego i tym kieruje się Energia Pomorze, by całościowo przeprowadzić klienta biznesowego przez inwestycje w PV.

Średnia firmowa instalacja fotowoltaiczna zwraca się w ciągu 5 lat. Obserwując wzrost cen energii w tym gazu, stopa i czas zwrotu ulega skróceniu w stosunku do lat poprzednich. Dodatkową zachętą są również datacje i atrakcyjne nowe formy finansowania fotowoltaiki dla gospodarstw rolnych i firm.

Co prawda Panele fotowoltaiczne, to tylko ten najbardziej widoczny i rozpoznawalny element całej instalacji PV. Jednak Energia Pomorze specjalizuje się w montażu dwustronnych, podwójnie szklanych, o najwyższej klasie ognioodporności A panele fotowoltaiczne. Dwa główne modele bifacjalnych paneli PV to ZnShine i Jolywood.

Odpowiedź brzmi tak, Energia Pomorze dzięki doświadczeniu z szeroko pojętej branży energetycznej przeprowadza całościowy proces transformacji i optymalizacji kosztów energii w firmie. Od analizy zużycia, poprzez zmianę sprzedawcy po montaż fotowoltaiki w firmie lub gospodarstwie rolnym.

Energia Pomorze przygotowuje analizę potrzeb i rekomendację, tylko po uprzednim kontakcie z Klientem. Dlatego najlepszy sposób by otrzymać propozycję instalacji fotowoltaicznej dla firm i rolników, to kontakt z biurem Energii Pomrze lub za pomocą formularza.

Podstawą wyjściową do każdej instalacji fotowoltaicznej jest analiza zużycia energii. Na tej podstawie dobierana jest moc instalacji słonecznej. Co z kolei determinuje dobór paneli fotowoltaicznych, falownika i konstrukcji. 

Moc Instalacji PV Energia Pomrze dobiera do każdego przypadku indywidualnie dzięki czemu, klient otrzymuje rozwiązanie skrojone na miarę. Nie mniej jednak aktualnie 50kw traktuje się jako instalację najlepiej pasującą do firm i rolników. Jest to maksymalna moc instalacji fotowoltaicznej bez pozwoleń na budowę.