Energia Pomorze Fotowoltaika dla Biznesu

Dedykowana Fotowoltaika dla Firm

Najważniejsze Informacje

Nasza główna działalność to budowa i serwis instalacji fotowoltaicznych oraz całościowa optymalizacja kosztów energii elektrycznej dla odbiorców o małej, średniej i dużej energochłonności. Posiadamy wiedzę i doświadczenie w projektach dużych instalacji, często pracujących w trudnych warunkach.

Shape

Energia Pomorze Zasilani Słońcem

Klient Nie Jest numerkiem w systemie, a Partnerem biznesowym

“Instalacja Fotowoltaiczna to nie tylko energia, to również bezpieczeństwo i wkład w ochronę środowiska dla przyszłych pokoleń ”

Piotr Miturzyński

Kompleksowa Oferta Dla Firm

Każdorazowo Energia Pomorze przygotowuje dla Klienta kompleksową ofertę dostawy, montażu oraz podłączenia instalacji fotowoltaicznej w wariancie PREMIUM z 15-letnią gwarancją na montaż.

Instalacja PV Od A do Z "pod Klucz"

Przeprowadzamy cały proces realizacji inwestycji, ograniczając udział klienta do niezbędnego minimum, udowadniając, że jest on w dobrych rękach. 

Dedykowana Oferta i Partnerskie Podejście

Podchodzimy do każdego przypadku indywidualnie i dobieramy komponenty stawiając przede wszystkim na najwyższą jakość i wydajność.

Jak Działamy ?

Zapewniamy kompleksową realizację, począwszy od doradztwa w zakresie doboru najbardziej wydajnego systemu, poprzez wykonanie projektu, montaż i przyłączenie do sieci (biorąc na siebie wszystkie procedury administracyjne) ograniczając udział klienta do niezbędnego minimum. Kończąc na serwisie i monitoring 24/7.

Shape

Przebieg realizacji Inwestycji Fotowoltaicznej dla Firm

Mapa Drogowa Do Firmowej Instalacji Słonecznej

Dopasowanie instalacji do zapotrzebowania energetycznego, możliwości technicznych obiektu, analiza opłacalności inwestycji oraz sprawdzenie możliwości optymalizacji pozostały kosztów zakupu i dystrybucji energii elektrycznej.

Przedstawienie  wyceny wg przeprowadzonego audytu oraz omówienie  warunków współpracy, gwarancji oraz ofert finansowania zewnętrznego.

Trzecim krokiem jest sformalizowanie wszystkich ustaleń poprzez podpisanie umowy oraz określenie terminu realizacji dostawy i montażu instalacji.  fotowoltaicznej.

Kolejnym krokiem jest montaż instalacji fotowoltaicznej przez naszą wykwalifikowaną kadrę monterską wg projektu uzgodnionego z rzeczoznawcą p. poż. Energia Pomorze montuje tylko najwyższej klasy panele fotowoltaiczne i falowniki na certyfikowanych konstrukcjach montażowych.

W ramach udzielonego nam pełnomocnictwa przeprowadzamy za Państwa cały proces związany z przyłączeniem instalacji do sieci elektroenergetycznej.

W ramach 15-letniej gwarancji zapewnimy bezpieczną i wydajną pracę instalacji fotowoltaicznej oraz zoptymalizujemy pozostałe koszty energii elektrycznej.

Zaufali Nam

Partnerzy Techniczni