Energia Pomorze Dystrybucja

Sprzedaż Paneli fotowoltaicznych

Mapa Treści

Energia Pomorze, to nie tylko montaż paneli fotowoltaicznych, ale również sprzedaż i dystrybucja sprzętu fotowoltaicznego. Dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami paneli fotowoltaicznych, inwerterów solarnych i konstrukcji PV, ceny oraz jakość sprzętu montowanego przez Energie Pomorze jest optymalna. 

Shape

Energia Pomorze Jolywood

Sprzedaż I dystrybucja Paneli Fotowoltaicznych Jolywood

Panele Fotowoltaiczne Jolywood

Jolywood, to największy na świecie producent folii do modułów fotowoltaicznych, ogniw krzemowych w technologii N-Type oraz dwustronnych, bifacjalnych paneli fotowoltaicznych o dużej wydajności. Jolywood w Polsce, to przede wszystkim Energia Pomorze, jeden z największych specjalistów w montowaniu biznesowych instalacji fotowoltaicznych.

Panele Słoneczne Jolywood

Jolywood, to globalna firma powstała w 2008 roku specjalizująca się w innowacyjnych badaniach i wysokiej jakości produkcji modułów fotowoltaicznych,ogniw krzemowych w technologii N Type i foli (backsheet) do modułów słonecznych. Jolywood zdominował globalną produkcję foli do modułów PV, co przekłada się na 30% pokrycia rynku.

Dwustronne Moduły Fotowoltaiczne

Rozwój dwustronnych ogniw krzemowych N-Type z opatentowaną technologią NTOPCon. Doprowadziło to do, wyprodukowania najlepszych na świecie Bifacjalnych modułów fotowoltaicznych, podwójnie szklanych w najnowocześniejszej technologii N- Type. Jolywood, to również gwarancje stabilności finansowej poprzez ranking Tier I Bloomberga, ubezpieczenie Munich RE oraz certyfikację TUV.

panele Fotowoltaiczne dla Farm Solarnych

Farmy fotowoltaiczne i elektrownie słoneczne przy użyciu modułów JOLYWOOD mogą osiągnąć większą wydajność nawet o 30%. Ma to również znaczenie dla dużych instalacji fotowoltaicznych firmowych oraz rolniczych.

Shape

Zalety Paneli Fotowoltaicznych Jolywood

Jolywood Dlaczego Warto?

Zestawienia Najważniejszych zalet i technologii użytych przy produkcji modułów fotowoltaicznych Jolywood.

ZERO LID (degradacja wywołana światłem)

Zastosowane ogniwa typu N nie podlegają degradacji wywołanej światłem (LID), co naturalnie zwiększa ich wydajność

Dodatkowy zysk z wytwarzania energii

Co najmniej 30-letnia żywotność produktu, od 10% do 30% dodatkowego zysku mocy w porównaniu z konwencjonalnymi modułami.

Ulepszony współczynnik temperaturowy

Wyższa produkcja energii w trudnych warunkachpracy, dzięki budowie ogniw w technologiipasywnej.

Szersze zastosowanie w skrajnych warunkach

Panele Jolywood mogą być montowane pionowo, w warunkach zaśnieżenia, w miejscach o dużej wilgotności, wietrznych i mglistych.

Lepsza reakcja na słabe oświetlenie

Szeroka odpowiedź widmowa, wyższa moc wyjściowa nawet w warunkach słabego oświetlenia, takich jak smog czy pochmurne dni.

Jolywood N-type

Za swoje dwustronne panele typu N zostali nagrodzeni statusem CTF (Customer Testing Facility) przez organizację TÜV Nord Group, co oznacza, że przeprowadzony audyt pokazał ich duże zdolności w zarządzaniu oraz profesjonalne zdolności testowania produktów.
Shape

Pytania i Odpowiedzi

Najczęściej zadawane pytania do Sprzętu z Dystrybucji Energii Pomorze

Produkują energię po obydwu stronach panela fotowoltaicznego co przekłada się nawet na 30% większej produkcji.

Panele fotowoltaiczne Glass-glass, to jedno z kluczowych elementów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Podwójnie szklane panele fotowoltaiczne, nie staną się dodatkowym źródłem pożaru. 

Panele fotowoltaiczne w technologii N, po 30 latach użytkowania zachowują od 86 do nawet 90% sprawności wyjściowej. Dzięki czemu inwestycja długoterminowa w fotowoltaikę z panelami N-Type jest bardziej opłacalna.

Dzięki dystrybucji Energia Pomorze posiada bezpośrednie kontaktu z producentami sprzętu. Pozwala, to zaproponować lepszą cenę, zweryfikować towar przed montażem oraz sprawniej przeprowadzić proces gwarancyjny bez pośredników.

Inwertery SolarEdge, to nie tylko optymalizatory, to również 12 letnia gwarancje, spełnione najbardziej restrykcyjne normy zabezpieczeń i Ppoż. oraz najnowocześniejsze w branży PV rozwiązania. 

Inwertery firmy Growatt charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Falowniki tej firmy prócz solidnych parametrów, posiadają również szerokie wsparcie techniczne i posprzedażowe, a ich dostępność jest na najwyższym poziomie.

Energia Pomorze jest certyfikowaną monterem na konstrukcjach naziemnych, systemach dachowych i BIPV producenta fotowoltaicznych systemów montażowych Energy5. Dzięki temu nasi klienci i partnerzy otrzymują konstrukcje z powłoką Magnelis, systemy naziemne dostosowane pod panele bifacjalne i dedykowane systemy montażowe do każdej instalacji PV.

W zestawieniu z Inwerterem SolarEdge, optymalizatory tworzą idealną instalacje fotowoltaiczną. Optymalizatory nie tylko gwarantują wyższą produkcję, pozwalają również na elektryczną rozbudowę i modernizację instalacji oraz najwyższe zabezpieczenia przeciwpożarowe.